ETERNITY NOW LOVERS by CK. - opinia

0 Comments
Nadszedł czas na podzielenie się z Wami moją opinią dotyczącą nowych perfum CK. Na początek warto wspomnieć jednak o samej marce CK.


        „Firmę założył w 1968 w Nowym Jorku Calvin Klein, syn węgierskiego imigranta. Ten znany projektant mody jest absolwentem Fashion Institute for Technology. Pod własną marka chciał realizować swój minimalistyczny styl opierający się między innymi na grze kolorem. Od początku nie stronił też od prowokacji. Przykładem może być słynny plakat reklamowy firmy z 1979 roku, na którym znana aktorka Brooke Shields pokazała się ubrana jedynie w dżinsy Calvin Klein, zupełnie pozbawiona odzienia górnej partii ciała.

        Początkowo marka skupiała się na projektowaniu i produkcji odzieży dżinsowej. Przyjęta konwencja uniseks sprawiała, że była to odzież uniwersalna, nadająca się tak samo dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

        Z biegiem lat marka poszerzała swój asortyment, m.in. o bieliznę. Od lat 80. XX wieku pod marką Calvin Klein dostępne są również zapachy perfum. Marka zyskiwała przy tym coraz większą popularność i uznanie. Szybko zaczęto ją zaliczać w poczet marek luksusowych. W 2002 roku odkupił ją słynny koncern odzieżowy Phillips van Heusen.”


Perfumy ETERNITY NOW LOVERS bo to o nich mowa to lekki zapach w linii kwiatowej, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Kompozycja kwiatowa ETERNITY NOW dla niej jest zbudowana na bazie aromatu liczi, piwonii i kaszmiru. Liczi bo od tego aromatu zaczniemy jest jak się okazuje tylko aromatem, sztucznie wytworzonym w laboratoriach chemicznych, naśladuje zapach owcu, ale nie jest aż tak bogaty jak oryginał. Jego obecność w perfumach ma raczej walory estetyczne, niż pobudzające czy relaksujące. Dominującą rolę w tym „teamie” mają oczywiście piwonie. Która z nas nie zachwyca się tymi wyjątkowymi kwiatami i ich zapachem. Piwonie ach te piwonie !  Jak zawsze najtrwalsze, orzeźwiają każdą chwilę, dzięki ich nutce zapach jest leciutki jak mgiełka a jednocześnie bardzo wyrazisty. Na koniec kaszmir. Jego funkcja jest prosta, jest dopełnieniem zapachu i pobudza wyobraźnię, przenosi nas w ciepłe i spokojne miejsce przy kominku w mroźny zimowy wieczór.
Kompozycja ETERNITY NOW dla niego to zmysłowy taniec oskomianu wraz z imbirem i cudownym drzewem cedrowym. Oskomian to jak maleńki pakunek z energią w środku, skutecznie pobudza i orzeźwia, w połączeniu z takim celebrytą jak imbir tworzy wyjątkowy duet. Jakby tej mocy było mało wszystkiego dopełnia aromat drzewa cedrowego. Miło jest być zrelaksowanym i jednocześnie pełnym energii prawda Panowie ?

Zarówno zapachy dla kobiet jak i dla mężczyzn są bardzo trwałe, utrzymują się nie tylko na tkaninach ale i na skórze. W moim odczuciu w wersji kobiecej zapach ten pachnie najładniej po około godzinie, gdzie czuć delikatne nutki kwiatowe, w przypadku zapachu męskiego od razu można się w nim zatracić, jest jak gorący płomień, który nas otacza i gaśnie dopiero po kilku godzinach tworząc aurę poczucia bezpieczeństwa i ciepła.


You may also like