Podkład Air Mat od Bourjois

0 Comments

Poprzedni tydzień przyniósł ze sobą kilka pozytywnych rzeczy. Między innymi podkład matujący Air Mat firmy BOURJOIS. Opinią podzielę się z Wami po dokładnym przetestowaniu podkładu, natomiast dziś kilka zdań ode mnie na temat produktu, jego skład, paleta kolorów i zdjęcia.


Firma BOURJOIS wypuściła na Polski rynek 6 kolorów podkładów Air Mat. Każdy z nich został klasycznie oznaczony numerkiem. 

  1.  Ivoire Rose
  2. Vanille
  3. Beige Clair
  4. Beige
  5. Beige Doré
  6. Hâle Clair

Paleta może i niezbyt szeroka, ale myślę że wystarczająca dla większości odcieni skóry. W mojej paczce znalazł się kolor nr. 3 Beige Clair. Mimo, że nie jest on idealnie dobrany do mojego kolorytu skóry twarzy, nie stanowiło to zbyt dużego problemu. Ale o tym napisze szerzej w kolejnym poście.Co do składu kosmetyku, niestety nie mogę za wiele powiedzieć, ponieważ producent na opakowaniu podaje tylko informację o tym jak działa podkład oraz o tym, że zawiera filtr SPF 10, pewnie można by się dogrzebać informacji będąc bardzo wnikliwym (część z nich podane jest na oficjalnej stronie producenta), ale kosmetyk jest przeznaczony dla ogółu kobiet nie tylko tych ciekawskich składu, więc ode mnie minus za jego brak.


A oto jak sam producent przedstawia podkład Air Mat na swojej stronie:

"Niewidoczny, ale zmienia wszystko! Podkład Air MAT to innowacyjny produkt Bourjois, który idealnie wygładza niedoskonałości i wyrównuje koloryt cery, a przy tym pozwala oddychać skórze. Fluid jest niewidoczny, nie czuć go na skórze, a utrzymuje się do 24 godzin. Jego formuła wzbogacona jest w matujące pudry, zawierające cynk i krzem, dzięki czemu Air MAT pozostawia matową cerę bez efektu maski."
 


Czy zgadzamy się z opisem producenta ? Napiszę w jednym z kolejnych postów. 
MartynaYou may also like