Rama - Paczkolook

0 Comments

Jestem już po przedziwnej chorobie jaka mnie odwiedziła w zeszłym tygodniu i nadrabiam zaległości. A wśród nich paczka Talk Agenta w projekcie Rama - Smaż jak szef kuchni wraz z TeleMarketingiem.

Dziś tylko paczkolook, a opinia jeszcze w tym tygodniu. Paczka jest PRZECUDOWNA, firma zadbała o wizerunek z najwyższą jakością, porządne ładnie zadrukowane pudełko z lakierem wybiórczym - dla tych "niesiedzących" w branży reklamowej kilka słów wyjaśnienia - lakier wybiórczy daje efekt błyszczących obiektów, znacznie podwyższa koszt wydruku i prestiż reklamy. Także ogromny wręcz + za jakość. Ale dosyć o pudełku i ulotkach. W paczce całe 6 butelek Rama - Smaż jak szef kuchni do wykorzystania, przetestowania, rozdania i zjedzenia ! Szkoda tylko, że wszystkie takie same, ale nie będziemy płakać :) jest super.


Kompletny zestaw zawiera:

1. Super EXTRA pudełko
2. Karty z informacjami o produkcie oraz z przepisami - 12 sztuk
3. Rama - Smaż jak szef kuchni Klasyczna - 6 sztuk po 500 ml każda
4. Informator Talk Agenta a w nim wszelkie informacje o produkcie, które sprawdzimy i potwierdzimy, kilka świetnych przepisów oraz cennych wskazówek odnośnie samej kampanii.Tyle na dziś idziemy z Marią smażyć naleśniki :)You may also like

Brak komentarzy: