ściereczki VILEDA - Opinia

0 Comments
Nadszedł dzień napisania opinii na temat ściereczek Actifibre marki Vileda.

Najpierw cytat ze strony Producenta o nowych ściereczkach:

"Actifibre to ściereczka nowej generacji, której
właściwości czyszczące zawdzięcza wysokiej
jakości włóknom mikroaktywnym. Unikalna
warstwa PVA sprawia, że Actifibre znakomicie
pochłania i zatrzymuje w sobie wodę.
Przecierana powierzchnia nie tylko jest idealnie
czysta ale sucha i wolna od smug i zacieków"

Razem z rodziną i znajomymi przetestowaliśmy ściereczkę w różnych sytuacjach. Na pierwszy ogień poszła mocno zakurzona szklana powierzchnia. Na poniższych zdjęciach idealnie widać jak ściereczka świetnie poradziła sobie z tym kurzem. Z racji że półka znajduje się w kuchni była nie tylko zakurzona ale i lekko tłusta, dlatego ściereczka została zamoczona w wodzie. Nie dodaliśmy, żadnego płynu do mycia, po prostu woda z kranu. Efekt zadziwiający. Żadnych smug i idealnie czysta powierzchnia.

Po przetestowaniu z kurzem i wodą postanowiliśmy podnieść poprzeczkę i sprawdzić jak nowy produkt Viledy poradzi sobie na zakurzonej, zatłuszczonej i pordzewiałej powierzchni zakrętki od słoika. Postanowiliśmy w tym teście dodać płyn do mycia naczyń, żeby trochę pomóc w czyszczeniu ale i trochę namieszać (piana zostawia zawsze smugi). Kolejny raz ściereczka świetnie sobie poradziła, nie tylko wyczyściła tłuszcz i kurz ale udało się zlikwidować początki korozji na metalowej zakrętce.  Co najciekawsze, mimo iż płyn się spienił, śladów nie pozostawił.Ostatni test jaki przeprowadziliśmy był testem chłonności. Wylaliśmy na świeżo umyty jasny blat, bardzo mocną herbatę - największego pioniera wśród codziennych plam. Postanowiliśmy sprawdzić jak z tą plamą poradzi sobie Vileda. Efekt kolejny raz nas zaskoczył. Jedno pociągnięcie i plamy nie ma. Cały płyn został wchłonięty przez ściereczkę bez najmniejszego problemu, a blat był czysty zupełnie tak jakby ktoś wcisnął CTRL + Z.


Podsumowując:

Wygląd: 5/5
Skuteczność: 5/5
Chłonność: 5/5
Wiarygodność Producenta: 5/5

R E W E L A C J A

Oprócz testów wśród znajomych i rodziny, produkt przetestowaliśmy też wśród pracowników jednej z miejscowych herbaciarni. Opinie były zgodne z naszymi. Nowy produkt Viledy sprawdza się w każdej sytuacji i jest strzałem w 10!


You may also like