Prezent od SteetCom :)

0 Comments

Po zakończeniu kampanii Vileda - Actifibre dostałam od Streetcom prezent w postaci urządzenia Vileda - WindoMatic do szyb. Poniżej kilka słów producenta, zdjęcia z testów i opinia użytkowania.


Vileda Windomatic to proste w użyciu urządzenie czyszczące do okien, które osusza Twoje okno bez jakichkolwiek smug, po uprzednim umyciu go dowolnym płynem do szyb.
Działa jak niewielki odkurzacz ręczny z gumową końcówką dociskaną do okna. Urządzenie zasysa wodę z dużą siłą prosto do wbudowanego zbiornika.
Myjka dzięki specjalnej dwuwarstwowej  gumowej końcówce na szybie nie pozostaje nawet kropla wody.
  • Szerokość ściągaczki: 270 mm
  • Zakres regulacji końcówki: automatyczny 15 stopni
  • Pojemność zbiornika na płyn: 100 ml
  • Czas pracy: do 20 minut, do 60 m2 powierzchni
  • Czas ładowania: 6 h
  • Bateria: Litowo jonowa 3,6 V
  • Waga: 630 g
  • Gwarancja: 2 lata

Ten 3 częściowy zestaw to świetne ułatwienie w domowych porządkach. Wszystko co musimy zrobić ładować urządzenie przez około 6 godzin, wtedy kontrolka informuje nas o pełnym naładowaniu baterii urządzenia, i już możemy cieszyć się z mycia okien. :D 

Pytaniem zasadniczym jest skuteczność urządzenia, czy faktycznie nie zostawia smug? Tak i nie. O ile nie zadbamy o czystość gumek do ściągania płynu, piany i kropli z okna, okno nie będzie idealnie czyste. Dlatego proponuję przygotować sobie szmatkę do oczyszczania gumek z płynu, zwłaszcza gdy myjemy okno po zewnętrznej stronie. Moim zdaniem konieczne jest wycieranie gumek po każdym użyciu, inaczej w ich kącikach osadza się zużyty płyn, który zrobi nam na oknie brudne smugi. Jeżeli będziemy w ten sposób postępować urządzenie nas w pełni zadowoli. Świetnie osusza powierzchnię okna i zostawia je krystalicznie czyste, nie hałasuje i nie jest ciężkie dzięki czemu możemy w przyjemny sposób umyć duże powierzchnie.

Poniżej kilka zdjęć pokazujących jak wygląda praca z WindoMatic.Mycie okien z WindoMatic Viledy jest łatwe i przyjemne, dzięki ruchomej głowicy urządzenia możemy w łatwy sposób wysuszyć powierzchnię jednocześnie nie skacząc po drabinie.  

Moja ocena:

Skuteczność: 5/5 o ile czyścimy gumki
Czas ładowania do pełna: 3/5
Czas działania po pełnym naładowaniu: 3/5
Obsługa: 5/5
Czyszczenie: 5/5 
Wiarygodność producenta: 5/5

Produkt zdecydowanie godny polecenia, tak samo jak portal Streetcom, któremu dziękuję za zaufanie i taki świetny prezent.You may also like