Kampania trnd - Ariel 3 w 1 Kapsułki Mountain Spring - opis produktu

0 Comments

Kapsułki Mountain Spring

 
 

Skład podany na opakowaniu: >30% anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, <5% fosfoniany, enzymy, rozjaśniacze optyczne, kompozycja zapachowa (Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool)
Informacje od Producenta podane na opakowaniu: Żelowe kapsułki piorące szczególnie polecane do tkanin białych i w jasnych kolorach. 

Niebezpieczeństwo. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. 
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. 
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. 
W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Umyć dużą ilością wody. Natychmiast skontaktować się z Ośrodkiem Zatruć/lekarzem. 

Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.
"Kapsułki Ariel 3 w 1 to wyjątkowy środek piorący w płynnej formie, który łączy trzy działania w jednym produkcie: pierze, usuwa plamy i nadaje tkaninom blask.
Udoskonalona powłoka kapsułki, która zawiera detergent w płynnej formie, szybko rozpuszcza się w kontakcie z wodą, uwalniając unikalne składniki i aktywując moc technologii piorącej, która pozwala usunąć wiele różnych rodzajów plam.
Kapsułki Ariel 3 w 1 Spring Mountain zapewniają doskonałe rezultaty nawet przy trudnych zabrudzeniach. Nadają się do prania zarówno tkanin białych, jak i kolorowych." 
Taki opis serwuje nam producent, naszym zadaniem będzie sprawdzić czy faktycznie opis odpowiada działaniu produktu. Na naszą opinię będziecie musieli jednak poczekać, aż skończymy testy.
Każdy z naszych znajomych, których obdarujemy zestawami testowymi dostanie od nas ulotkę, która zawiera taki opis:
 Odkryj korzyści:
 • Pierwszy 3-komorowy detergent - moc piorąca 3 w 1. Pierze, usuwa plamy, nadaje błysk
 • Unikalna wielokomorowa budowa sprawia, że składniki są odseparowane i nie łączą się ze sobą do czasu rozpoczęcia prania
Zaawansowane technologie zostają uwolnione podczas prania, a udoskonalona powłoka kapsułki szybko rozpuszcza się w kontakcie z wodą
Kapsułki Mountain Spring - do białych i kolorowych tkanin
Zapewniają świetne rezultaty nawet w przypadku trudnych zabrudzeń. Idealnie nadają się zarówno do tkanin białych, jak i kolorowych - dokładnie piorą i nadają tkaninom blask, nawet w temperaturze 30°C.

Chciałabym tu również wspomnieć o innych wariantach kapsułek, które oferuje nam Ariel. Oprócz Kapsułek 3 w 1 Mountain Spring, które nadają się zarówno do kolorowego jak i białego prania, Ariel udostępnia nam Kapsułki 3 w 1 Color tylko do prania kolorowych ubrań. Kapsułki te pozbawione są substancji wybielających i mają za zadanie oczywiście oprócz prania, utrzymywać soczyste kolory i nie pozbawiać ich blasku. Trzecim wariantem kapsułek są również 3 w 1 Kapsułki Touch of Lenor Fresh. Ich zadaniem jest nadanie ubraniom delikatnego zapachu świeżości. To połączenie klasycznej kapsułki 3 w 1 z Lenorem, poprzez umieszczenie w nich składników zapachowych Lenora. 

Na koniec chciałabym jeszcze przytoczyć jedną z ważniejszych kwestii, o których się w zasadzie nie mówi - kwestia zdrowia i bezpieczeństwa w trakcie używania kapsułek. W przewodniku po projekcie wskazówki te są świetnie opisane, uważam że warto o nich wspominać i przy każdej prezentacji wśród znajomych poruszam właśnie ten aspekt, jakim są zasady BHP. Przytoczę tu słowo w słowo zasady bezpieczeństwa podane w przewodniku (w zasadzie te same co podane na opakowaniu, jednak warto powtórzyć dwa razy):

Kapsułki Ariel 3 w 1:

Powodują poważne uszkodzenie oczu. Działają drażniąco na skórę. Działają szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
 • Po użyciu należy umyć i osuszyć ręce. Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać długotrwałego kontaktu z produktem
 • W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są używane i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie
 • W przypadku połknięcia: Wypłukać usta. Nie wywoływać wymiotów.
 • Szczelnie zamykać opakowania środków piorących po każdym użyciu. Nie dopuszczać do kontaktu z wilgocią.
 • W przypadku kontaktu ze skórą: Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Umyć ją dużą ilością wody. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem

  I oczywiście najważniejsze CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI
  Tyle o kapsułkach w następnym poście będziecie mogli poczytać o Lenorze.
   


You may also like