Kampania trnd - Lenor Superskoncentrowany Płyn do płukania - opis produktu

0 Comments

Superskoncentrowany płyn do płukania Lenor Gold Orchid.

Tak jak w przypadku kapsułek zaczniemy od składu podanego przez producenta na opakowaniu: 5-15% kationowe środki powierzchniowo czynne, Benzisothiazolinone, kompozycja zapachowa, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, 4-tert-Butylcydohexyl Acetate, Hexyl Salicylate

Informacje podane przez Producenta na opakowaniu: 
Nie stosuj bezpośrednio na tkaninę. UWAGA: Płyn zmiękczający może wpłynąć na palność tkaniny. Używanie większej dawki niż zalecana może zwiększyć ten efekt. 
Nie używać produktu: 
- na dziecięcej odzieży do spania oraz na odzieży oznaczonej jako odporna na działanie płomieni, gdyż może on zmniejszyć jej odporność
- na odzieży z puszystych tkanin takich jak polar, welur, szenila i frotte
Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Nie stosuj bezpośrednio na tkaninę. Stosuj do ostatniego płukania. Data ważności: 12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. 

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami przemyć oczy wodą.

Oprócz tych podstawowych informacji Lenor zamieścił na opakowaniu na węższej ściance instrukcję użycia płynu, zawartej w estetycznych i miłych dla oka ikonkach, z których wynika:

Kiedy pierzemy pranie w pralce (4-5kg) i chcemy uzyskać delikatny zapach, miękkość i świeżość stosujemy 25 ml płynu, jeśli chcemy otrzymać długotrwały zapach, wyjątkową miękkość i większą świeżość tkanin stosujemy 35 m. Jeżeli stosujemy Lenor do prania ręcznego dodajemy przy 10L wody 14 ml płynu, czyli około 1/4 miarki, którą jest zakrętka butelki. 

A teraz czas na informacje podane na ulotce, która ląduje wraz z saszetkami u moich znajomych:
 
Świat Pełen Świeżości dla Wszystkich

Odkryj korzyści: zapach, świeżość przez cały dzień z technologią FreshLock™, miękkość, superskoncentrowany, łatwe prasowanie

  • Sprawia, że Twoje ubrania są świeże przez cały dzień, chociaż dozujesz mniej płynu niż wcześniej. Na jedno pranie  zużywasz tylko 25 ml płynu!
  • Neutralizuje ładunek elektrostatyczny Twoich ubrań podczas prania, aby zapewnić Ci uczucie wyjątkowej miękkości.
  • Dzięki innowacyjnej technologii FreshLock™ możesz cieszyć się uczuciem niezwykłej świeżości swoich ubrań nawet do 12 godzin.
A teraz chwila prawdy, co sam Producent ma do powiedzenia na temat Lenor Gold Orchid:

"Z Lenorem Twoje ubrania staną się miękkie i delikatne, aby zapewnić Ci wyjątkowy komfort.

Przygotuj się na prawdziwą ucztę dla zmysłów! Lenor Gold Orchid to bogaty orientalny zapach, w którym nuty mimozy, gardenii i róży zostały złagodzone kremową brzoskwinią, piżmem i wanilią."

Oczywiście sprawdzimy tą wydajność i trwałość zapachu i w jednym z kolejnych postów odpowiemy na pytania czy Producent prawdę Ci powie :) 
Podobnie jak Kapsułki Ariel tak i Lenor występuje w kilku wariantach, o bardzo bogatej gamie zapachów. Mamy do wyboru 3 linie zapachowe, a w każdej z nich po kilka wariantów produktów:

Linia Sensitive - dla skóry wrażliwej i delikatnej świeżości

Linia ta oferuje 3 warianty, a wśród nich Pure Care - Aromat białych kwiatów z pudrowymi nutami, Almond Oil - zapach brzoskwini i migdałów oraz Cotton Flower - kwiat bawełny i subtelne nuty jaśminu.
Linia Classic - klasyczne kompozycje

Linia, która daje nam 5 możliwości: Spring - odświeżająca mieszanka wiosennych kwiatów, Floral - ciepły, kwiatowy zapach, Relaxed - relaksujące połączenie lawendy i rumianku, Tropical - ożywcze zielone nuty zapachowe, Summer - ciepłe nuty słonecznych kwiatów.
Linia Premium - dla rozkoszy zmysłów

Oczywiście najbardziej ekskluzywna linia płynów oferująca 6 wariantów zapachowych, a pomiędzy nimi testowany przez nas Gold Orchid - kompozycja wanilii i wykwintnych kwiatowych nut, Diamond & Lotus Flower - elegancka i intensywna mieszanka owocowo-kwiatowa, Topaz & Magnolia - aromat delikatnej magnolii i pudrowej róży, Exotic Twist - aromat karmelu i ciepłego mleka (to może być wariant dla łakomczuchów, pytanie tylko czy da się nie zjeść ubrań :) ja bym miała problem), Midnight Rose - aromat róży, jabłka i soczystego melona, Fresh Ocean - świeży, owocowo-kwiatowy zapach.

Jak sami widzicie mamy tyle możliwości, że chyba każdy znajdzie coś miłego dla siebie samego.
You may also like

Brak komentarzy: