Cinema City

0 Comments
Chciałyśmy gorąco podziękować i pozdrowić Ekipę Cinema City za miłą niespodziankę w postaci gadżetów z logo firmy. 

Pewnie każdy w Polsce zna Cinema City, ale czy wiecie skąd pochodzi i gdzie działa oprócz Polski jeden z naszych pionierów kinowych?

"Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Obecnie spółka prowadzi 210 kin z aż 1942 ekranami. W Polsce posiada obecnie 33 kina. Wprowadziła w Polsce najnowsze technologiczne rozwiązania: 5 kin IMAX oraz 3 sale ŠKODA 4DX™. Ta przełomowa technologia pozwala na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych Hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin Europie."

W Warszawie działa Cinema Park, słyszeliście o nim? Stworzony z myślą o dzieciach, przyciąga także dorosłą część publiczności, a czym?

"Cinema Park w harmonijny sposób łączy świat kina, park rozrywki oraz centrum edukacji. Na spragnionych wiedzy i wrażeń czekają fascynujące seanse, podczas których widzowie uczestniczą w pokazach odbywających się w sześciu salach kinowych. Dzięki innowacyjnej technologii kina mogą zajrzeć do wnętrza wulkanu, być świadkami trzęsienia ziemi, wyruszyć w głąb ludzkiego ciała, wziąć udział w podwodnej podróży czy zwiedzić odległe krańce Wszechświata.
Interaktywne sale kinowe powstały przede wszystkim z myślą o dzieciach. Programy Cinema Park przyciągają jednak wszystkich miłośników edukacyjnej rozrywki. Wyprawa do Cinema Park to bowiem niezwykła podróż w świat pełen tajemnic, przygód, nauki i wybornej zabawy."

O ile kin Cinema City rekomendować nie muszę, tak Cinema Park polecam odwiedzić nawet jeśli nie macie dzieci. Przeżycia pełne emocji gwarantowane, tak jak i świetna zabawa i niezapomniane chwile.You may also like