Le Petite Marseillais - Paczkolook

0 Comments

Wiele z Was już na pewno widziało najnowszą paczkę Ambasadorek LPM, dlatego dziś bardzo króciutko o tym jak ona wygląda.


Już na wstępie widać, że kampania LPM będzie zupełnie inna niż wszystkie. Ekologiczne pudełko, a w nim jeszcze więcej naturalności.Trzy pełnowymiarowe produkty o pojemności 250ml każde, a wśród nich znajduje się KREMOWY ŻEL POD PRYSZNIC o zapachu maliny i piwonii, który pachnie nawet przez zamknięte opakowanie, PIELĘGNUJĄCY BALSAM DO MYCIA z masłem arganowym, pszczelim woskiem i olejkiem różanym, a na koniec PIELĘGNUJĄCY KREM DO MYCIA z masłem Shea i akacją.

Ale oczywiście to nie koniec, do zestawu tych trzech pięknie pachnących kosmetyków każda Ambasadorka dostała w swojej paczce kupony dla swoich koleżanek dzięki, którym również one mogą w przyszłych kampaniach wziąć udział. A oprócz kuponów w paczka zawiera całą masę 10ml próbek do rozdania.


Na koniec warto wspomnieć o przeuroczym przewodniku po świecie Le Petite Marseillais, o którym opowiem Wam przy okazji recenzowania produktów.

Tymczasem miłego piątuniaaaaaaaa :)

#AmbasadorkaLPM
You may also like