Najnowsza Kampania Rekomenduj.to - paczkolook

0 Comments

Naładuj się na dłużej, tak brzmi hasło nowej kampanii rekomendacji organizowanej przez portal Rekomenduj.to, jest nam niezmiernie miło, że możemy wziąć w niej udział i przetestować najnowsze, ekologiczne produkty GP.

W tym poście przedstawimy jednak zawartość paczki Ambasadora, a o marce, produktach i ich funkcjonalności dowiecie się już niebawem z kolejnych postów.

 
Co w takim razie wchodzi w skład paczki Ambasadora? Skoro jest to firma GP, to zapewne baterie, ale nie byle jakie, są to akumulatorki NiMH AA i AAA z serii ekologicznej.

Do przetestowania każdy Ambasador dostaje komplet 4 akumulatorków NiMH AA o pojemności 2700  z ładowarką do ich naładowania. Dodatkowo dla dwóch znajomych firma GP przygotowała zestawy po dwa akumulatory AA (2700) i dwa AAA (800). Czy taka wersja zamiast 30 próbek jest satysfakcjonująca? Myślę, że zdecydowanie. Już widzę znajomych Ambasadorów, którzy się przekrzykują aby dostać zestaw do testowania, a z Waszej strony jaki to miły gest :).

Do rozdania mamy również ulotki z informacją o produkcie, który będziemy testować, oraz z informacją o konkursie, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody takie jak:  Powerbanki GP, Smartfony czy kultowy skuter Vespa. Jak przystało na rasową kampanię nie mogło nam zabraknąć przewodnika po projekcie, a w nim informacje o produkcie przekazanym do testowania oraz o wersji bardziej ekologicznej z serii ReCyko+, a także cenne wskazówki o tym jak ładować akumulatorki i zapewnić im najdłuższą żywotność.

Nie pozostało mi już nic do dodania, idę testować akumulatory z moimi lampami błyskowymi, myszą, klawiaturą i budzikiem #naladujsienadluzej

Miłej niedzieli!You may also like