L'Oreal Revitalift - recenzja

0 Comments

Minęły prawie 3 tygodnie odkąd zaczęłam stosować krem Revitalift Laser x3, więc przyszedł czas na podzielenie się z Wami moją opinią na jego temat.1. Informacje od Producenta

 Zaawansowana formuła:
• wypełnia skórę i redukuje zmarszczki
• zagęszcza skórę,
• modeluje kontur twarzy.

Składniki aktywne:
• Pro-Xylan ™ 3%
• Fragmentaryzowany kwas HA
• LHA – kwas lipohydroksylowy

Kobiety w walce z oznakami starzenia się skóry często oczekują szybkich i widocznych rezultatów jak po zabiegu medycyny estetycznej. Dla takich kobiet stworzono Revitalift Laser X3 - wyjątkowy krem o skuteczności zbadanej w porównaniu z sesją lasera frakcyjnego, urządzenia uznanego przed dermatologów za skuteczną broń w walce ze zmarszczkami.

Rozwiązanie ekspertów L'Oréal Paris
Wysokie stężenie składników aktywnych. Potrójne działanie Anti-Age:
1. Wypełnia skórę i redukuje zmarszczki: Revitalift Laser X3 został wzbogacony o fragmentowany kwas hialuronowy, który szybko wnika w warstwy skóry (test in vitro), by dokładnie redukować zmarszczki.
2. Zagęszcza skórę: formuła zawiera Pro-Xylane, który wzmacnia włókna skóry (test in vitro), by przywrócić jej gęstość.
3. Modeluje kontur: jako pierwszy w gamie Revitalift krem Revitalift Laser X3 zawiera Pro-Xylane w stężeniu 3%, stymulujący wytwarzanie naturalnych składników skóry (test in vitro), by ujędrnić ją i wymodelować kontur twarzy.

Widoczne rezultaty
- Natychmiast: skóra wygładzona* oraz bardziej napięta +23%**.
- Po 4 tygodniach: widoczna redukcja "lwich bruzd" (-24%), "kurzych łapek" (-27%) i zmarszczek na czole (-20%). Redukcję zmarszczek stwierdzono u 95% kobiet*.
- Po 4 tygodniach: poprawa gęstości i jędrności skóry - twarz wygląda na wymodelowaną.

Testowany pod kontrolą dermatologiczną
Do wszystkich rodzajów skóry, również wrażliwej

Piękna skóra dzisiaj - widocznie młodsza skóra w przyszłości
Działanie: Wypełnia + Zagęszcza + Modeluje
Wiek: 40-60
Konsystencja: Lekka, jedwabista, nietłusta

* Badanie kliniczne w grupie odpowiednio 51, 58, 56 kobiet.
** Test instrumentalny, 40 kobiet.


2. Dostępne produkty z linii Revitalift Laser x3

 KREM NA DZIEŃ

 

Wyjątkowy krem o skuteczności zbadanej w porównaniu z sesją lasera frakcyjnego, urządzenia uznanego przed dermatologów za skuteczną broń w walce ze zmarszczkami. Wypełnia skórę i redukuje zmarszczki: Revitalift Laser X3 został wzbogacony o fragmentowany kwas hialuronowy, który szybko wnika w warstwy skóry (test in vitro), by dokładnie redukować zmarszczki. Zagęszcza skórę: formuła zawiera Pro-Xylane, który wzmacnia włókna skóry (test in vitro), by przywrócić jej gęstość. Modeluje kontur: jako pierwszy w gamie Revitalift krem Revitalift Laser X3 zawiera Pro-Xylane w stężeniu 3%, zdolny stymulować wytwarzanie naturalnych składników skóry (test in vitro), by ujędrnić ją i wymodelować kontur twarzy.


KREM NA NOC Revitalift Laser X3 Noc o wyjątkowej konsystencji kremu-maski. Regenerująca terapia opracowana specjalnie na noc, która jest kluczowym czasem dla odbudowy skóry. Wypełnia skórę i redukuje zmarszczki: formuła wzbogacona w Pro-Xylane o stężeniu 3%, aby dokładnie redukować zmarszczki. Poprawia strukturę powierzchni skóry: zawiera LHA (kwas lipohydroksylowy) i kwas hialuronowy, które wygładzają i udoskonalają strukturę skóry. Pomaga przywrócić skórze właściwości ochronne: formuła zawierająca wyciąg roślinny z Cantella Asiatica, znany w medycynie ze swojego działania odbudowującego, przywraca skórze właściwości ochronne, by zabezpieczać ją przed działaniem czynników zewnętrznych.

SERUM

 

Wyjątkowe serum Revitalift Laser X3 przeciw oznakom starzenia się skóry. Serum wypełnia skórę i redukuje zmarszczki: Revitalift Laser X3 został wzbogacony o fragmentowany kwas hialuronowy, który szybko wnika w warstwy skóry (test in vitro), by dokładnie redukować zmarszczki. Przywraca gęstość: formuła zawiera Pro-Xylane, który wzmacnia włókna skóry (test in vitro), by przywrócić jej gęstość. Zwęża pory i wygładza: dzięki zawartości Céramide Pro i LHA serum widocznie zwęża pory oraz wyraźnie wygładza powierzchnię skóry i wyrównuje koloryt cery.

POD OCZY Wyjątkowy krem pod oczy Revitalift Laser X3 przeciw oznakom starzenia się skóry wokół oczu. Krem wypełnia skórę i redukuje zmarszczki: Revitalift Laser X3 został wzbogacony o fragmentowany kwas hialuronowy, który szybko wnika w warstwy skóry, by dokładnie redukować zmarszczki. Redukuje opuchnięcia pod oczami: formuła kremu zawiera kofeinę, która stymuluje mikrokrążenie, by redukować opuchnięcia pod oczami. Aplikowana przez chłodzący metalowy aplikator, daje natychmiastowy efekt świeżości. Napina skórę: zawiera Pro-Xylane, który wzmacnia włókna skóry, by przywrócić jej gęstość, jędrność i napięcie.
*Fotografie i opisy w tym punkcie pochodzą z różnych źródeł takich jak empik.pl, bdsklep.pl

3. Ceny i dostępność

Ceny w sklepie bdsklep.pl 46,99 natomiast sugerowana cena Producenta to 47 zł, dostępność kremów jest ogromna, możecie je zakupić w Tesco, Empik lub Rossmann

4. Moja opiniaJuż samo opakowanie paczki ambasadorki robi wrażenie i świadczy o tym z jakiej klasy Produktem będziemy się zmierzać. Dotychczas kiedy myślałam o marce L'Oreal w mojej głowie pojawiały się bardzo wysokie liczby, które przewyższały znacznie moje możliwości, aż tu nagle dostaję krem, który nie tylko ładnie wygląda, ale działa i jest w przystępnej cenie. Nie do końca byłam w stanie w to uwierzyć, ale właśnie po to dostałam go do przetestowania.
Nakładanie kremu, jego konsystencja i zapach są idealne. Krem na dzień nakłada się w bardzo łatwy sposób, a jego rozprowadzanie nie wymaga od nas doktoratu z fizyki :). Po prostu nakładamy i smarujemy, nie musimy wcierać, ani używać bardzo dużej jego ilości. Zapach jest przyjemny, moim zdaniem neutralny i bardzo delikatny.

W moim przypadku krem nie spowodował podrażnień skóry, nie szczypał i nie zaobserwowałam ani jednego przebarwienia.
Jeżeli chodzi o samo działanie kremu, zauważyłam delikatną poprawę między 1 a 7 dniem stosowania, natomiast kolejny tydzień nie przyniósł ze sobą żadnej różnicy. Być może muszę go stosować dłużej, żeby zobaczyć pierwsze większe efekty. Zobaczymy.

Na obecną chwilę polecam krem osobom w różnym wieku, a im wcześniej tym lepiej.

5. Podsumowanie

Wiarygodność Producenta: 4/5
Zapach: 5/5
Opakowanie: 5/5
Cena: 5/5
Działanie: 4/5/Maria 

 You may also like