Tesa - Paczkolook

0 Comments

Kolejny raz streetcom zaufał nam i przekazał nam produkty Tesa do przetestowania. Dziś o tym co jest w paczce, a już całkiem niedługo o tym jak się sprawuje w praktyce nowy produkt Tesa. 


Paczka jest ogromna i zawiera bardzo dużo produktów do rozdania znajomym, zdecydowanie Tesa stawia na ilość odbiorców w swojej nowej Kampanii. Bardzo nas to cieszy, bo czasami chętnych do przetestowania produktów, w naszym otoczeniu jest cała masa, a próbek i pakietów do testowania do rozdania nie za wiele. Tu zdecydowanie możemy zasilić mała armię testujących, i o to chodzi!


Zacznijmy od tego co dostaliśmy jako Ambasadorzy. Mamy dwa zestawy wieszaczków, standardowe haczyki samoprzylepne w kolorze białym o udźwigu maksymalnym 2kg, oraz transparentne wieszaczki do dekoracji o udźwigu maksymalnym 1kg.


Kolejnymi produktami do przetestowania są plastry Powerstrips, całe dwa opakowania. Do pakietu dla Ambasadorów dodać trzeba jeszcze girlandę "Happy Birthday", która nam się zdecydowanie nie przyda.


A tak wygląda zestaw dla znajomego, zawiera ulotkę informacyjną o plastrach, ulotkę o dekorowaniu oraz zestaw plasterków, transparentnych i białych.

Tyle na temat zawartości paczki, idziemy testować.

/M
You may also like