Vizir 3 w 1 kapsułki - recenzja.

0 Comments

Przyszedł czas na podsumowanie kampanii Vizira z portalem everyday.me i napisanie recenzji z testowania nowych kapsułek do prania. No to jedziemy!

Od Producenta słów kilka...

Vizir 3 w 1 kapsułki do prania w oczach Producenta przedstawiają się jako rewolucyjny produkt łączący dokładność prania Vizir ze świeżością i miękkością Lenor'a. Vizir 3 in 1 Pods oferuje 7 prostych rozwiązań w 3 łatwych krokach.

7 prostych rozwiązań:

Kompaktowe: łatwe w przechowywaniu i transporcie.
Gotowe do działania: łatwo się rozpuszczają i zaczynają szybko działać.
Nowoczesne: przyjemny design, który docenisz w swojej łazience.
Wydajne: 1 mała kapsułka wypierze do 5 kg ubrań.
Niezawodne: łatwe dozowanie.
Uniwersalne: odpowiednie do tkanin białych i kolorowych.
Potrójne działanie: pierze, wybiela i nadaje blask tkaninom.

3 łatwe kroki:

1. Wyjmij kapsułkę do prania Vizir 3-in-1 Pods z opakowania i włóż ją bezpośrednio do bębna pralki aby woda, która napływa do pralki mogła rozpuścić kapsułkę.

2. Połóż na niej rzeczy przeznaczone do prania.

3. Wybierz cykl i rozpocznij pranie. Pranie wstępne nie jest konieczne. Gotowe!

Pranie z kapsułkami Vizir'a wydaje się być tak proste jak oddychanie, a ich skuteczność na prawdę ogromna. Lecz to nie wszystko o czym możemy się dowiedzieć bezpośrednio od Producenta.

Vizir 3-in-1 Pods to osiągnięcie marki Vizir - skoncentrowany środek piorący w płynie, zamknięty w małej kapsułce o ulepszonej formule, przeznaczony do tkanin białych i kolorowych.

Kapsułki do prania mają trzy komory dzięki, którym:

PIORĄ
WYBIELAJĄ
NADAJĄ BLASK TKANINOM

Kapsułki piorące mogą być stosowane zarówno do tkanin białych, jak i kolorowych. Jedna mała kapsułka wypierze do 5 kg ubrań! Ich formuła jednocześnie zapewnia biel Vizira i żywe kolory tkanin - w zależności od naszych potrzeb.

Vizir doskonale sprawdza się zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Kapsułka do prania została zaprojektowana tak, by rozpuszczać się w pralce i natychmiast zacząć działać, jeśli używasz jej zgodnie z instrukcją. 

Tych kilka słów zaczerpniętych z przewodnika po projekcie w zasadzie mówi wszystko co powinniśmy wiedzieć na temat tego produktu, warto jednak zapoznać się z informacjami na opakowaniu.

Informacje na opakowaniu.Zanim przystąpicie do używania kapsułek, koniecznie przeczytajcie informacje na opakowaniu, ponieważ są niezwykle ważne.

Płynny środek piorący w postaci wygodnej w użyciu kapsułki. Niebezpieczeństwo. Powoduje poważne uszkodzenia oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku połknięcia: wypłukać usta. Nie wywoływać wymiotów. W przypadku kontaktu ze skórą: Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież, Umyć dużą ilością wody. Natychmiast skontaktować się z Ośrodkiem Zatruć/Lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. Zawiera MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate; MEA-Laureth Sulphate, C12-14 Pareth-7. Zawiera Tetramethyl Acetyloktahydronaphthalenes. Może powodować wystąpienie reakcji alregicznej.

Nie dotykać produktu mokrymi rękami. Nie rozcinać opakowania.

Poza tymi ostrzeżeniami znajdziemy na opakowaniu również ikonki dotyczące tego, że kapsułki nie nadają się do prania ręcznego. A także informacje o tym, że nie należy w nich prać wełny i jedwabiu.

Składniki: >30% Anionowe środki powierzchniowo czynne; 5-15% Niejonowe środki powierzchniowo czynne, Mydło; <5% Fosfoniany; Enzymy; Rozjaśniacze optyczne; Kompozycja zapachowa, Eugenol, Geraniol, Linalool.

Rodzaje kapsułek do prania Vizir.Możemy wybierać między trzema wariantami kapsułek, a są to: Vizir 3-in-1 Pods Alpine Fresh - stworzone dla tych, którzy pragną klasycznej czystości tkanin, bieli Vizira oraz nadania tkaninom blasku, Touch of Lenor Freshness - to najlepszy wybór jeśli zależy nam nie tylko na doskonałej czystości i blasku tkanin, ale również na świeżości Lenora i Sensitive - zapewniające komfort noszenia ubrań, a przy tym idealną czystość Vizira.

Nasza opinia.


Uwielbiamy kampanie tworzone przez portal everyday.me, ponieważ są one przygotowane od A do Z bardzo konkretnie i precyzyjnie. Wraz z paczką Ambasadora dostajemy zawsze dużo produktów do rozdania znajomym, a co za tym idzie, możemy tym skuteczniej przeprowadzić kampanie.
Najważniejszym pytaniem, na które zawsze staram się odpowiedzieć podczas testowania jest, to dotyczące wiarygodności Producenta. Wielu z nich po prostu obiecuje gruszki na wierzbie byleby produkt sprzedać. W tym wypadku tak nie jest, co niezmiernie mnie cieszy. Kapsułki są łatwe w użyciu, jeśli wiemy jak ich używać i przestrzegamy podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zdecydowanie są wydajne jedna kapsułka idealnie dopiera tkaniny, nie potrzeba ich prać wstępnie, namaczać, ani powtórnie prać, bo jakaś plama została minimalnie widoczna. Zgadzam się również ze stwierdzeniem, że kapsułki Vizir są kompaktowe, choć nie spotkałam jeszcze kapsułek nieporęcznych, wielkich i trudnych w transporcie, więc nie jest to jakiś specjalny element wyróżniający. Nie są uniwersalne, owszem można w nich prać tkaniny białe i kolorowe i nie trzeba kupować oddzielnych kapsułek do tkanin białych, i oddzielnych do kolorowych, jednak nie mogę powiedzieć, że są uniwersalne, ponieważ nie każda tkanina może być w nich wyprana. Zgadzam się natomiast ze stwierdzeniem, że są niezawodne, nie dlatego, że są łatwe w dozowaniu, ale dlatego, że bardzo dobrze działają i spełniają swoją rolę. Tkaniny wyprane w kapsułkach Alpine Fresh są doprane i ładnie pachną, a w połączeniu z perełkami Lenora ich świeżość jest zaskakująco trwała. Dlatego gorąco polecam Vizir 3-in-1 Pods zwłaszcza w połączeniu z płynem Lenora, albo właśnie perełkami zapachowymi. Kombinacja idealna, zabójcza wręcz dla brzydkich zapachów, brudu i plam.

Podsumowując:

Skuteczność: 5/5
Funkcjonalność: 4/5 (nie można stosować do wszystkich tkanin)
Wiarygodność Producenta: 5/5

/Maria


You may also like