HALLOWEEN z Chocolissimo

0 Comments

Już niedługo święto wszystkich łasuchów "Trick or Treat", mimo że Halloween nie jest jeszcze w pełni popierane przez Polaków, to znaczna część z nas coraz bardziej przekonuje się do tego dnia.
Dlatego w związku z tym chciałam Wam wszystkim gorąco polecić genialne Halloweenowe czekoladki, które przygotowała dla nas firma Chocolissimo.  

 Tak piszą sami o sobie:

"Historia marki Chocolissimo związana jest z ciągłymi podróżami, odkrywaniem kilkusetletniej tradycji związanej z produkcją czekolady oraz eksperymentowaniem ze smakiem i łączeniem składników. Chocolissimo to przede wszystkim nasza pasja, którą zgłębiamy każdego dnia, aby oferować tylko produkty najwyższej jakości, o unikalnych walorach smaku, zapachu, wyglądu i dotyku.
Wśród wielu znakomitych produktów czekoladowych premium, powstała koncepcja stworzenia unikalnej kolekcji zawierającej najlepsze i najciekawsze smakowe produkty, w których dbałość o szczegóły została rozciągnięta do granic możliwości, a efekt końcowy tworzy perfekcyjną treść podaną w doskonałej formie. Tak powstała marka Chocolissimo."

 A teraz coś ode mnie o samych czekoladkach.

Kilka lat temu odkryłam Chocolissimo i jestem im wierna od początku, jeżeli tylko mam potrzebę podarowania komuś słodkiego prezentu wiem gdzie się udać. Czekoladki Chocolissimo są pyszne, nie jest to jakiś tani wyrób czekoladopodobny o super kształcie, czekoladki mają prawdziwy smak czekolady i zachwycają swoją kremową konsystencją. Dlatego polecam Wam wszystkim gorąco nie tylko klasyczne Pralinki ale i czekoladki w kształtach piłek, butelek piwa czy butów.

Oferta na Halloween jest niezwykle bogata, poniżej kilka zdjęć jakie Chocolissimo prezentuje na swojej czekoladowej stronie.

Dla wszystkich zainteresowanych link do pełnej oferty Chocolissimo na Halloween.

______

wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Chocolissimo

You may also like