Ot taki post rekomendujący.

0 Comments


Zbliża się koniec roku a razem z nim czas podsumowań, jestem przekonana, że w Grudniu braknie na podsumowania czasu więc już dziś podzielę się z Wami małymi rekomendacjami. Jak zauważyliście ostatnio zrezygnowaliśmy ze współpracy z Test Me too, ale żeby nie było tak smutno, dziś napiszemy Wam jakie portale przez miniony rok nas zachwyciły.

Zaczniemy od:

Wszystkie kampanie jakie mieliśmy okazję prowadzić dzięki Streetcom były czystą przyjemnością, wygrywaliśmy w konkursach i otrzymywaliśmy nagrody za zaangażowanie. Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie i nie możemy się doczekać na kolejne kampanie.Ofeminin również obdarowało nas niejednokrotnie zaufaniem. Cieszy nas to bardzo, ponieważ bardzo lubimy testować nowinki z Klubem Ekspertek. 
Portal Everyday.me to jeden z najlepszych portali nie tylko z kampaniami dla Ambasadorów, ale przede wszystkim z poradami i ciekawostkami "codziennego użytku". Kampanie z Everyday.me to zawsze profesjonalnie przygotowane akcje, dzięki którym na prawdę dobrze można poznać nowe produkty od P&G.


Rekomenduj.to w swojej ofercie ma zawsze nietypowe produkty i świetne akcje, w których zawsze warto brać udział. Dodatkowo portal przeszedł remont generalny i wygląda zupełnie inaczej, wskakujcie jeśli interesują Was nie tylko kosmetyki.

Dziękujemy wszystkim portalom za dotychczasową współpracę i zaufanie, nie możemy się doczekać kolejnych kampanii i świetnej zabawy jaką w nich odnajdziemy.

/ekipa LTWYou may also like