Kampania HEBE - paczkolook.

0 Comments

Portal streetcom.pl sprawił mi niezmiernie miłą niespodziankę, którą była paczka ambasadorska w kampanii Hebe. Dzielę się dziś z Wami, krótkim paczkolookiem i spisem kosmetyków i próbek jakie paczka zawierała.


Klasyczne pudełko dla wszystkich Ambasadorek jak zwykle w najwyższej jakości zawierało aż 5 produktów pełnowymiarowych, mini perfumy i całą masę próbek.


Wśród produktów pełnowymiarowych znalazły się bardzo przyjemna woda perfumowana Halloween Mia me mineo pojemności 15 ml, czarny tusz do rzęs marki P2 Glam De Luxe Argan Oil Mascara, Kolagenowe maseczki pod oczy 30 szt., krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami marki Bandi, Naturalny Peeling cukrowy do ciała po kąpieli marki Nacomi oraz Keratyna w płynie bez spłukiwania marki Chantal Prosalon.


W strefie próbek znalazły się takie produkty jak: Chantal Prosalon Szampon do suchych i zniszczonych włosów z olejkiem arganowym, towarzysząca szamponowi maska do włosów do spłukiwania, próbki kremu przeciwzmarszczkowego z peptydami jadu węża, próbki naturalnego oleju kokosowego w postaci jedwabistego kremu, oraz szereg próbek marki Bandi, a wśród nich: Gold Philosophy - krem do twarzy, Veno Care - krem redukujący zaczerwienienia, Hydro Care - krem intensywnie nawilżający, Anti Acne - kremowa kuracja antytrądzikowa, Anti Aging - kremowa kuracja przeciw zmarszczkom.

O każdym z produktów napiszemy w oddzielnych artykułach poświęcając im odpowiednią ilość uwagi, natomiast o próbkach napiszemy w artykule zbiorczym, ponieważ poza szamponem, maskom i olejem kokosowym, są to zbyt małe ilości, do napisania pełnej recenzji z testowania. Po jednym użyciu raczej efektów nie zobaczymy.

/Em


You may also like